Bauernhaus
2 Juli 2021 - Patricia Boehm-KeppelHartelijk welkom in dit oergezellige bauernhaus in Obergottesfeld, een klein dorpje in het Drau dal. Een "Holzhütten" zoals de mensen vroeger leefden, met de luxe van vandaag, kiezen tussen koken en bakken op een oude houtkachel, een echte Tyrolia of gewoon op de keramische kookplaat. Gratis wifi en wasmachine zijn vanzelfsprekend, evenals het gebruik van de grote tuin met terras en BBQ. Voor de schuur kunt u 3 auto's parkeren.
De ruime badkamer heeft 2 douchecabines en 2 wastafels, toilet en wasmachine. Halverwege de trap een 2e toilet. Boven zijn 3 slaapkamers ingericht met boxsprings resp. stapelbedden. Beneden is de 4e slaapkamer.
Vanuit Obergottesfeld kunt u heerlijke dagtochten ondernemen. Vanuit huis wandelt u naar het Kurbad, halverwege de berg. In 1569 is het heilige Wasser ontdekt, ook nu nog stroomt dit water gewoon in huis uit de kraan!
Vlakbij zijn een paar Alpe Adria Trails (van de Großglockner naar de Middellandse Zee) trajecten te wandelen. Het Kräuterdorf Irschen is vlakbij gelegen.